Дилери відзначають, що популярність вінілових платівок продовжує зростати

0
17

В останні роки попит на вінілові платівки спричинив справжній ажіотаж, через що пресові заводи переповнені. Причина також криється в тому, що довгий час використовувались лише старі машини, виготовлені понад десять років тому. Однак зараз німецька компанія будує нові преси, які постачаються, зокрема, для лейбла американського музиканта Джека Уайта. У майстернях стає очевидним: процес виготовлення вінілових платівок має свій неповторний характер. Для широкого вибору вінілових платівок завітайте до інтернет-магазину вінілові платівки купити в Україні www.playvinyl.com.ua — великий асортимент, зручна навігація та швидка доставка.

Чи є щось особливе в тому чуттєвому моменті, коли ми обережно виймаємо платівку з обкладинки? Або в тому інтимному процесі, коли вініл плавно ковзає по голці програвача, вкритого войлоком?Дилери відзначають, що популярність вінілових платівок продовжує зростатиДля справжніх цінителів музики вініл — це справжній роман. Вони ретельно піклуються про свою колекцію, як про новонароджене. Проте мало хто замислюється про складнощі, з якими стикається виробництво вінілових платівок. І йдеться не про створення музики в студії, а про сам процес пресування звуку на вініловий носій. Цей процес значно технічніший, механічніший і навіть брутальніший, ніж може здатися на перший погляд.

«Після кількох років затишшя в індустрії ми почали шукати нові можливості. Але я ніколи б не подумав, що займуся виробництвом вінілових систем», — зізнається Ервін Нойбауер, який до цього працював виключно з виробництвом CD та DVD.

Перехід від холодного компакт-диска до теплого вінілового став для Ервіна Нойбауера чимось новим, як якщо б він вперше зіткнувся з чимось зовсім незнайомим. Два роки тому, коли його колишній бос запропонував проект для клієнта з Сінгапуру, виникла ідея створити вінілові системи. Однак незабаром виникла потреба оновити обладнання. «Машини старіють, і ми вирішили, що потрібно розробляти нові», — пояснює Нойбауер. Так, минулого року розпочалась розробка нових пресів із використанням старих технологій, але з урахуванням сучасних вимог.

Для інді-лейблів це означає довгі очікування — створення вінілової платівки потребує в десять разів більше часу, ніж виробництво компакт-диска. Цей процес має свій неповторний характер, який звучить як нещо середнє між високотехнологічними паровими прасками та звуками експериментальної музики. Це поєднання минулого і майбутнього, яке продовжує надихати вінілову індустрію.

Предыдущая статьяФавориты недели: 10 лучших сериалов на Netflix в Украине, которые стоит посмотреть
Следующая статья5 самых новых украинских сериалов, которые стали фаворитами зрителей

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ